Zarafet İlam Akademi

Hüdayi Vakfı’na bağlı olarak hizmet veren Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi, lise mezunu olup Açıköğretim Fakültesi (ilahiyat, sosyal hizmetler) programlarına kayıt yaptıran kız öğrencilere yönelik akademi programı düzenliyor.

Hüdayi Vakfı’na bağlı olarak hizmet veren Zarafet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi, lise mezunu olup Açıköğretim Fakültesi (ilahiyat, sosyal hizmetleri) programlarından herhangibirine kayıt yaptıran kız öğrencilere yönelik dini tekamül ve öğretmenlik becerilerini geliştiren, gelecekte kaliteli nesiller yetiştiren ilim, irfan ve hizmette öncü eğitimciler olma yolunda hizmet vermeyi amaçlayan bir program düzenliyor (sınırlı kontenjan dahilinde).

Zarafet İlam Akademi başvuru şartları, eğitim programı (dersler), vizyon ve misyon, sunulan imkanlar, eğititim dönemi takvimi ve daha bir çok bilgiye detaylı bir şekilde tanıtım broşüründen erişebilirsiniz.

Zarafet İlam Akademi tanıtım broşürünü indirmek için görsele tıklayınız. (Broşür açıldıktan sonra yazdır butonun yanında yer alan indir butonu ile indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.)

BAŞVURU TARİHİ

Eğitim süresi 2 yıldır.
Program sınırlı kontenjan dahilindedir.
Başvuru işlemleri 16 – 26 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Ön kabul eğitimi tarihi 5 – 10 Ağustos’tur.

NOT: Bir Kur’an kursunda ihtisas eğitimini tamamlamış, başvuru şartlarına uyan, ön kayıt yaptırmış öğrenciler, mülakatı başarı ile geçebilirlerse Zarafet İlam Akademi’ye 2.yıldan devam edebileceklerdir.

Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Uluçınar Sokak. No: 15 Üsküdar/İstanbul

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: 0216 325 22 20 / 0544 218 00 41 irtibat numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.


İLAM AKADEMİ ERKEKLER İÇİN TIKLAYINIZ…